Znáte Právě dnes? Všechny zprávy na jednom místě

Jestli patříte mezi instantní čtenáře aktualit ze světa a vystačíte si s několika málo minutami denně, abyste jen doplnili svůj přehled o současném dění, pak vás pravděpodobně webová stránka Právě dnes nenadchne. Pokud ale věnujete čtení zpráv a novinek z různých oblastí více času a tento portál zatím neznáte, je to něco, co by vám mohlo velmi zásadně zjednodušit život.

Právě dnes je v podstatě něco jako Heureka mezi zprávami. Sám tento portál žádný obsah nevytváří, ale feeduje stovky různých portálů z mnoha oborů. Po jednoduchém založení profilu si můžete mezi těmito deníky či magazíny vybrat právě jen ty, které vás zajímají, přidat si je na svou „zeď“ a tím veškerá práce končí. Pak už se každé ráno pouze připojíte na vaše Právě dnes a v přehledných tabulkách, které si můžete řadit dle potřeby, jen sledujete, co je nového.

Odkazy, které vás zajímají, si můžete rozkliknout a automaticky se vám otevřou v novém okně. To vám může zásadně usnadnit práci, protože namísto abyste museli projíždět jeden portál za druhým a všechny zajímavé články otevírat v novém okně pravým kliknutím, Právě dnes za vás veškerou práci udělá. Stačí si jen vybrat, co vás zajímá, klikat a klikat, a až dojdete na konec vaší zdi, v záložkách budete mít připravená všechna témata, o kterých si chcete přečíst.

Na Právě dnes najdete všechny druhy médií, od seriózních zpravodajských deníků jako ČT24, iDnes či Novinky, přes tématické magazíny (technologie, fotografie, lifestyle, sport a mnoho dalších), až po těžký bulvár (raději nebudu jmenovat). V mém osobním feedu mám například 24 různých portálů, a tak představa, že bych měl procházet jeden po druhém, mě celkem děsí a za normálních okolností by mi ukrojila přibližně dvě až tři hodiny z každého dne. Díky Právě dnes mám celkový přehled o všem, co se děje, a články, které si chci přečíst, mi reálně zaberou půl hodiny až hodinu.

Jednoznačně doporučuji vyzkoušet, pokud už dávno Právě dnes nemáte. Jedná se o jeden z velmi nedoceněných portálů, který se pravděpodobně stane vaším denním chlebem a nejenže vám usnadní čtení všech patřičných novinek, ale také vám umožní mít neustálý přehled o tom, co se děje ve světě i ve vašem oblíbeném oboru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *